Den otevřených dveří – letos virtuálně

Milí uchazeči o studium, vážení rodiče,


V těchto dnech každoročně vrcholily přípravy na den otevřených dveří gymnázia. Protože máme čím se chlubit, mohli uchazeči vidět nejen vybavení učeben a prostory školy, ale také prožít zajímavé odborné pokusy, nahlédnout do učebnic, hovořit s vyučujícími, poznat budoucí třídní profesory a radovat se z mnoha dalších aktivit. Bohužel letos je tomu jinak. Z důvodu nařízení vlády do školy nemohou ani naši studenti ani kdokoliv jiný.


Proto prosím přijměte jako náhradu zatím alespoň prezentace, které jsme pro vás připravili. V jednotlivých prezentacích se dozvíte vše podstatné o škole, o přijímacích zkouškách, informace o několika vybraných oborech, směrech studia a také informace o možnostech pro volnočasové aktivity. Součástí stránky jsou fotogalerie aktivit i pohledů na budovu školy a do školy. Myslím, že z tohoto souboru prezentací je vidět, že gymnázium mohou úspěšně absolvovat studenti s nejrůznějším nadáním – ti, kteří milují cizí jazyky stejně jako ti, kteří pro studium jazyků nemají příliš vlohy, ale mají nadání pro přírodní vědy, humanitní vědy nebo matematiku.


Postupně budeme vkládat videa dokumentující odborné pokusy a rozhovory se zajímavými osobnostmi – absolventy naší školy.


Pokud to bude možné, určitě se pokusíme dveře naší školy otevřít i fyzicky – vždy o tom budeme informovat na webových stránkách.


V tuto chvíli předpokládáme konání přijímacích zkoušek nanečisto. Pokud ani toto nebude možné, nabídneme rychlokurzy požadavků k přijímacím zkouškám v únoru nebo březnu (podle možnosti otevřít budovu). Prosím sledujte naše webové stránky.


Všem vám přeji, abyste si správně zvolili střední školu, abyste byli nejen ve škole spokojeni, ale aby vaše volba byla dobrým odrazem pro vaši budoucnost.


Všem nám pak přeji šťastný rok 2021 naplněný úspěchy.Hana BůžkováPřijímací řízení pro školní rok 2021/2022Den otevřených dveří – letos virtuálně, 232kB


Zpět na seznam článků ...

Autor: Bůžková Hana | 402 přečtení | 28. 12. 2020

Informační e-mailVytisknout článek
Starý email
Office 365
Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
Redakční systém
Login:
Heslo:

Generováno systémem phpRS