Plán akcí na prosinec 2019


Plán na měsíc prosinec 2019


 


Pondělí 2. 12.                  Exkurze – Národní muzeum + Muzeum legií Praha


                                            4.O + p. Talířová + p. Palkovič


 


Pondělí 2. 12.                  9:30       Schůzka starostů tříd


                                            Sborovna


 


Pondělí 2. 12.                  Odevzdání přihlášek k maturitní zkoušce třídním učitelům


                                            Studenti tříd 4., 6.S a 8.O


 


Úterý 3. 12.                      9:45 – 11:20       Soutěž – Olympiáda v ČJ


                                            Školní kolo, přednáškový sál


Zájemci ze všech ročníků, p. Jakab


 


Úterý 3. 12.                      12:20 – 13:50    Přednáška Ing. Arch. Ondřeje Busty


                                            Studenti tříd 3., 5.S a skupina DG4 + zájemci + p. Hejna, přednáškový sál


 


Středa 4. 12.                    Středoškolská volejbalová liga


                                            Vybraní studenti + p. Zieglerová, České Budějovice


 


Středa 4. 12.                    Projekt Prevence


                                            1.O + p. Vrba, 2.-5. v. h., učebna 47


 


Středa 4. 12.                     10:00     Generální zkouška Jč. filharmonie


                                            České Budějovice, HV 2. + p. Kodýmová


 


Čtvrtek 5. 12.                   Mikuláš 2019


třídy 2.S + 4.O (p. Soukupová a p. Talířová), 1. – 3. v. h. 


 


Čtvrtek 5. 12.                   Projekt Prevence


                                            2.O + p. Florián, 2.-5. v. h., učebna 62


 


Čtvrtek 5. 12.                   Florbal - okresní kolo pro 8. a 9. třídy


Vybraní studenti + p. Syrový, Kaplice


                                           


Pondělí 9. 12.                  12:00     Projekt Brundibár


Společná akce našich studentů se studenty z Rohrbachu (p. Talířová, uč. HV) 


 


Úterý 10. 12.                    8:00       Soutěž – Matematická olympiáda – kat. A


                                            Školní kolo, přednáškový sál, zájemci především z 3. a 4. ročníku a paralelek


 


Úterý 10. 12.                    Exkurze – Barokní divadlo


                                            1.S + p. Šulistová + p. Palkovič


 


Středa 11. 12.                  Sport – volejbal – okresní kolo


                                            Vybraní studenti, p. Syrový + p. Zieglerová, tělocvična


 


Středa 11. 12.                  Vystoupení našeho pěveckého sboru v Nemocnici Český Krumlov


                                            Vybraní studenti, p. Kodýmová


 


Čtvrtek 12. 12.                 Exkurze Praha Národní muzeum – Doba genová


Semináře BiS 3.+5.S+7.O + p. Paloudová + p. Šnokhousová


              


Čtvrtek 12. 12.                 9:45 – 11:20       Soutěž – Dějepisná olympiáda


                                            Školní kolo, přednáškový sál


Zájemci z 8. a 9. tříd a vyššího gymnázia, p. Palkovič


 


Pátek 13. 12.                    Den pro Dobrého anděla


Organizuje 5.O + p. Nováková


učebna VV (2), 1.-3. v. h.


 


Pondělí 16. 12.                9:00 – 11:00      Vánoční akademie


                                            Městské divadlo Český Krumlov


                                            Všechny třídy s výjimkou maturantů, kteří se učí ve škole


                             


Úterý 17. 12.                    Exkurze – Vídeň


                                            3. + p. Nová


 


Úterý 17. 12.                    Sport – florbalový turnaj


                                            Nižší gymnázium – chlapci, p. Syrový, p. Kneifl


                                            Tělocvična, 7:55 – 9:30


 


Úterý 17. 12.                    Sport – florbalový turnaj


                                            Dívky, p. Syrový, p. Kneifl


Tělocvična, od 9:45


 


Středa 18. 12.                  Sport – florbalový turnaj


                                            Vyšší gymnázium – chlapci, p. Kneifl, p. Hejna


Tělocvična, od 7:55


 


Středa 18. 12.                  Soutěž  MAGYČ


Vybraní studenti naší školy i celého okresu, 7. a 8. třídy


(vybraní studenti + p. Soukupová + p. Szabová)


učebny 71 – 74, 8:30 – 13:00


 


Středa 18. 12.                  13:10     Pracovní porada pedagogického sboru


Sborovna


 


Čtvrtek 19. 12.                 Soutěž Matematický MARATÓN


Vybraní studenti naší školy + p. Vrba, učebna F (55), 8:00 – 18:00


 


Čtvrtek 19. 12.                 Exkurze – Planetárium České Budějovice


                                            5.S + p. Macas + p. Kodýmová


 


Čtvrtek 19. 12.                 Exkurze – Vídeň


                                             1.S + 7.O + p. Šulistová + p. Jakab


 


Čtvrtek 19. 12.                 Exkurze – Praha


                                            6.O + p. Hejna


 


Čtvrtek 19. 12.                 Exkurze – Kleť


                                            6.S + 2. + p. Beerová + p. Zieglerová + p. Čechová


 


Čtvrtek 19. 12.                 Blanský les


                                            3.S + 4.S + p. Šnokhousová + p. Březinová


 


Čtvrtek 19. 12.                 10:30     Bowling Český Krumlov


                                            2.S + 4.O + p. Soukupová + p. Talířová


 


Čtvrtek 19. 12.                 12:45     Exkurze – Kláštery Český Krumlov


                                            3.O + p. Palkovič


 


Pátek 20. 12.                    Exkurze – Český Krumlov


                                            6.S + 2. + p. Beerová + p. Zieglerová + p. Čechová


 


Pátek 20. 12.                    9:30       Zpívání u vánočního stromku


Vestibul školy


 


Pondělí 23. 12. 2019 – Neděle 5. 1. 2020            Vánoční prázdniny





Zpět na seznam článků ...

Autor: Waldauf Stanislav | 205 přečtení | 28. 11. 2019

Informační e-mailVytisknout článek
Starý email
Office 365
Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Redakční systém
Login:
Heslo:

Generováno systémem phpRS