Plán akcí na září 2019

Plán na měsíc září 2019

 

Pondělí 2. 9.                      7:55 – Zahájení školního roku ve třídách (mimo nové třídy)

8:30 – Zahájení školního roku v nových třídách (prima, 1.S, 1.)

                                               12:00 – Státní maturity – didaktický test z N

                                               12:00 – Státní maturity – didaktický test z M

 

Úterý 3. 9.                          Třídnické hodiny + výuka

                                               Nové třídy – třídnické hodiny 1. - 5. vyučovací hodinu, pak konec

Ostatní třídy – třídnické hodiny 1. - 2. vyučovací hodinu (pokud neodpadnou v suplování), počínaje 3. hodinou výuka podle rozvrhu

                                               8:30 – Státní maturity – písemná práce z Č

                                               13:00 – Státní maturity – didaktický test z Č

                                               16:00 – Třídní schůzky pro nové třídy (1., 1.S a 1.O) – ve třídách

                                              

Středa 4. 9.                        8:30 – Státní maturity – písemná práce z A

8:30 – Státní maturity – písemná práce z N

                                               12:15 – Státní maturity – didaktický test z A

 

Pátek 6. 9.                          Ústní maturitní zkoušky

                                               Učebna 77

                                               8:00 – 11:50 – podle zvláštního rozpisu

 

Pondělí 9. 9. – Pátek 13. 9.         Studenti z Biedenkopfu n nás

Vybraní studenti + Mgr. Šnokhousová

 

Pondělí 9. 9. – Pátek 13. 9.         Studijní soustředění 1.O

Zadov, pedagogický dozor – Mgr. Vrba, Bc. Vaclík

 

Pondělí 9. 9. – Pátek 13. 9.         Studijní soustředění 1.S

Březová, pedagogický dozor – Mgr. Šulistová, Mgr. Palkovič

 

Pondělí 9. 9. – Pátek 13. 9.         Studijní soustředění 4.O

Březová, pedagogický dozor – Mgr. Talířová, Mgr. Zahradník

 

Středa 11. 9. – Pátek 13. 9.         Studijní soustředění třídy 4.

                                               Praha, pedagogický dozor – Mgr. Král, Mgr. Nová

 

Sobota 14. 9. – Pondělí 23. 9.    Studijní soustředění Irsko

                                               Přihlášení studenti + 2.

Pedagogický dozor – Mgr. Soukup, Mgr. Janovská, Mgr. Zieglerová

 

Pondělí 23. 9. – Čtvrtek 26. 9.    Studijní soustředění třídy 1.

                                               Nová Pec, pedagogický dozor – Mgr. Voráček, Mgr. Nová

 

Úterý 24. 9.                        Sportovní den (viz speciální rozpis)

 

Čtvrtek 26. 9.                    Vzdělávací workshop – Evropský den jazyků

                                               Vybraní studenti + Mgr. Kroupová

 

Pondělí 30. 9.                  9:30       Schůzka starostů tříd

                                               Sborovna

 

Pondělí 30. 9. – Čtvrtek 3. 10.    Projekt Brundibár 

                                               Vybraní studenti + 5.S + p. Šulistová + p. Talířová + p. Palkovič



Zpět na seznam článků ...

Autor: Waldauf Stanislav | 285 přečtení | 08. 09. 2019

Informační e-mailVytisknout článek
Starý email
Office 365
Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Redakční systém
Login:
Heslo:

Generováno systémem phpRS