1.S fandila hokeji

Ve středu 20. února 2019 někteří studenti třídy 1.S fandili na hokeji v Českých Budějovicích. V 17 hodin jsme se sešli před stadionem, kde jsme obdrželi vstupenky jako sponzorský dar od hráčů Motoru. Utkání začalo v 17:30. Nejprve byli představeni hráči obou mužstev – Motor České Budějovice a Frýdek-Místek. Poté mohl hokej začít!

V první třetině padl první gól do domácí brány, ale hráči Motoru se nenechali zahanbit a skóre vyrovnali na 1:1. Ještě napínavější byla poslední třetina, kdy padl gól v poslední vteřině. Utkání skončilo výsledkem 5:2 pro Motor České Budějovice.

Po zápasu jsme měli tu čest vyfotografovat se s dvěma hráči Motoru. Užili jsme si skvělé utkání a fandění nás moc bavilo.

Děkujeme panu prof. Hejnovi, že nám fandění Motoru zařídil.

„Vyrobili jsme celkem velký transparent a fandili s ním. Celý zápas jsme si moc užili.“

„Nikdy předtím jsem na hokeji nebyla a opravdu jsem si ho užila. Všichni se moc bavili. Snad jsme na hokeji nebyli naposledy.“