Plán akcí na leden 2019

Plán na měsíc leden 2019

 

Pondělí 24. 12. 2018 – Středa 2. 1. 2019              Vánoční prázdniny

 

Čtvrtek 3. 1. – Pátek 4. 1. 2019                  Ředitelské volno

 

Středa 9. 1.        9:30        Přípravná schůzka ke dni otevřených dveří

                               Dobrovolníci z 4.O a 2.S

Sborovna

 

Středa 9. 1.        Sport – studenti fandí Motoru

                               4.O + p. Kneifl

České Budějovice

 

Pátek 11. 1.       13:30 – 18:00     Den otevřených dveří

Dobrovolníci z 4.O a 2.S a ped. sboru

 

Pondělí 14. 1.    9:30        Schůzka starostů tříd

                               Sborovna

 

Úterý 15. 1.        Soutěž – Matematická olympiáda – kat. A

                               Krajské kolo, České Budějovice

Kvalifikovaní studenti + p. Vrba

 

Úterý 15. 1.        Soutěž – Biologická olympiáda – školní kolo

                               Zájemci z nižšího gymnázia, přednáškový sál, p. Paloudová

Teoretická část, 1.-2. v.h.

 

Středa 16. 1.      Soutěž – Florbal – okresní kolo chlapců SŠ

                               Velešín

Vybraní studenti + p. Syrový

 

Středa 16. 1.      Soutěž – Dějepisná olympiáda

                               Okresní kolo, DDM Český Krumlov

Kvalifikovaní studenti

 

Středa 16. 1.      Konverzační soutěž v NJ

                               Zájemci z 8. a 9. tříd, p. Urbanová + p. Šnokhousová

Učebna 35, 2.-4. v.h.

 

Pátek 18. 1.        Soutěž – Biologická olympiáda – školní kolo

                               Zájemci z nižšího gymnázia, učebna 78, p. Paloudová

Praktická část, 1.-3. v.h.

 

Pátek 18. 1.        Maturitní ples třídy 8.O

                              

Pondělí 21. 1. – Pátek 25. 1.       Lyžařský výcvikový kurz - Hochficht

                               2.O + p. Kneifl + p. Král + p. Syrový

 

Pondělí 21. 1.    7:55 – 9:30 Přednáška „Proč studujeme genom“

                               BiS-3+5.S+7.O + p. Šnokhousová

Učebna 80

 

Čtvrtek 24. 1. – Pátek 251. 1.     Exkurze - Praha

                               Eko-3.+5.S+7.O + p. Macas + p. Kodýmová

 

Pátek 25. 1.       13:30     Pedagogická rada + pracovní porada pedagogického sboru

Sborovna

 

Pátek 25. 1.        Maturitní ples třídy 6.S

                              

Sobota 26. 1.     9:00 – 12:30        Přijímací zkoušky nanečisto

                               Zájemci z 5., 7. a 9. tříd ZŠ

                               p. Bůžková + p. Dvořáková V. + p. Waldauf

 

Pondělí 28. 1.    Soutěž – Olympiáda v ČJ

                               Okresní kolo, DDM Český Krumlov

Kvalifikovaní studenti z nižšího gymnázia

 

Úterý 29. 1.        Soutěž – Olympiáda v ČJ

                               Okresní kolo, DDM Český Krumlov

Kvalifikovaní studenti z vyššího gymnázia

 

Úterý 29. 1.        8:00        Soutěž – Matematická olympiáda – kat. B a C

                               Školní kolo, přednáškový sál

Zájemci především z 1. a 2. ročníku a paralelek, ale i mladší + p. Vrba

 

Středa 30. 1.      Soutěž – Matematická olympiáda – kat. Z9

                               Okresní kolo, DDM Český Krumlov

Kvalifikovaní studenti + p. Hejna

 

Středa 30. 1.      Soutěž – Bobřík informatiky

                               Krajské kolo, České Budějovice

Kvalifikovaní studenti + p. Draslar

 

Čtvrtek 31. 1.    Vydávání výpisů z pololetního vysvědčení

 


Zpět na seznam článků ...

Autor: Waldauf Stanislav | 413 přečtení | 19. 12. 2018

Informační e-mailVytisknout článek
Starý email
Office 365
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Redakční systém
Login:
Heslo:

Generováno systémem phpRS