Plán akcí na září 2018


Plán na měsíc září 2018


 


Pondělí 3. 9.                      7:55 – Zahájení školního roku ve třídách (mimo nové třídy)


8:30 – Zahájení školního roku v nových třídách (prima, 1.S, 1.)


                                               12:00 – Státní maturity – písemná práce z A


                                               14:00 – Státní maturity – písemná práce z N


                                               14:00 – Státní maturity – didaktický test z M


 


Úterý 4. 9.                          Třídnické hodiny + výuka


                                               Nové třídy – třídnické hodiny 1. - 5. vyučovací hodinu, pak konec


Ostatní třídy – třídnické hodiny 1. - 2. vyučovací hodinu, počínaje 3. hodinou výuka podle rozvrhu


                                               8:30 – Státní maturity – písemná práce z Č


                                               13:00 – Státní maturity – didaktický test z Č


                                               16:00 – Třídní schůzky pro nové třídy (1., 1.S a 1.O) – ve třídách


                                              


Středa 5. 9.                        8:30 – Státní maturity – didaktický test z A


                                               12:15 – Státní maturity – didaktický test z N


 


Pondělí 10. 9.                    Exkurze – ČT Praha


4.S + p. Macas + p. Kodýmová


 


Pondělí 10. 9. – Čtvrtek 13. 9.    Studijní soustředění 1.O


Zadov, pedagogický dozor – Mgr. Florián, Mgr. Palkovič


 


Úterý 11. 9. – Pátek 14. 9.           Studijní soustředění 1.S


Březová, pedagogický dozor – Mgr. Soukupová, Mgr. Kneifl


 


Čtvrtek 13. 9.                    Ústní maturitní zkoušky


studovna 12:00 – 16:00 – podle zvláštního harmonogramu


 


Pondělí 17. 9. – Středa 19. 9.     Studijní soustředění třídy 4.


                                               Praha, pedagogický dozor – Ing. Kočanová, Ing. Macas


 


Pondělí 17. 9. – Pátek 21. 9.       Studijní soustředění třídy 1.


                                               Březová, pedagogický dozor – Mgr. Zieglerová, Mgr. Beerová


 


Pondělí 17. 9. – Pátek 21. 9.       Studijní soustředění Slovinsko


                                               části tříd 2., 6.S a 7.O


pedagogický dozor – Mgr. Nová, Mgr. Paloudová, Mgr. Voráček


 


Pátek 21. 9.                       Exkurze – Vodárenská věž + Jihočeské Muzeum ČB


                                               4.S + Mgr. Macas + Mgr. Kodýmová


 


Pondělí 24. 9. – Středa 26. 9.     Exkurze – Terezín


3.O + Mgr. Talířová + Mgr. Šulistová


 


Středa 26. 9.                      9:30       Schůzka starostů tříd


                                               Sborovna


 


Čtvrtek 27. 9.                    Sportovní den (viz speciální rozpis)


 


Pátek 28. 9.                       Státní svátek


 


Čtvrtek 27. 9. (večer) – Sobota 6. 10.                     Studijní soustředění – Španělsko  


                                               Vybraní studenti



Zpět na seznam článků ...

Autor: Waldauf Stanislav | 411 přečtení | 08. 09. 2018

Informační e-mailVytisknout článek
Webmail
Office 365
Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Redakční systém
Login:
Heslo:

Generováno systémem phpRS