London trip

Milí účastníci zájezdu,

 

 

nedá mi to ještě něco málo nenapsat o našem výletě po Britských ostrovech. Už po cestě jsme Vám poděkovali za Vaši dochvilnost, vstřícnost, pozitivní přístup a výdrž, s kterou jste všechny nástrahy zvládli a vrátili se v pořádku domů.

Protože šlo o první výlet tohoto typu po x letech, my sami nevěděli, jak to dopadne, co se semele, ale naštěstí se žádný z našich temných scénářů nenaplnil a vše dopadlo k naší a doufáme, že i k Vaší spokojenosti.

Výlet Vám měl ukázat obrovskou rozmanitost, diversitu, která je v západní Evropě běžná. Viděli jste lidi různých národností, měli možnost ochutnat spoustu rozličných jídel. Měli jste si alespoň trochu procvičit angličtinu, podívat se na místa Vašich možná budoucích studijních let nebo místa, která znáte jen z filmů, poznat jedno z nejúžasnějších velkoměst a zjistit, že cestování a poznávání nového je věcí obohacující - a opět doufáme, že někteří z Vás se budou chtít do Londýna ještě vrátit nebo inspirují druhé k návštěvě.

Víme, že stále je co zlepšovat v organizaci i programu výletu a patří Vám veliké díky za pozitivní i negativní zpětnou vazbu, díky které to příště bude ještě lepší.

Byli jste skvělá parta, a jak se upřímně vyznal řidič Martin - jedna z nejlepších, s kterou kdy jel!!! My můžeme jen souhlasit.

 

Za organizátory Váš SS

 

P.S: Jen připomínám Vaše prezentace fotek, které má na starosti kolegyně Janovská, a článek, který řeší kolegyně Dvořáková - obojí ideálně do středy nebo čtvrtka.

 

P.S.2: 2 hesla z výletu se mnou zůstanou na vždy - kovča na dovču a PPP!


Zpět na seznam článků ...

Autor: Soukup Stanislav | 455 přečtení | 11. 06. 2018

Informační e-mailVytisknout článek
Starý email
Office 365
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Redakční systém
Login:
Heslo:

Generováno systémem phpRS