Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 193 nalezených)

_Tělesná výchova

OKRESNÍ KOLO VE VOLEJBALU DÍVEK V. KAT.

Ve středu 21. března se uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu dívek V. kategorie. V konkurenci dalších čtyř škol z okresu obsadilo družstvo našich děvčat 1. místo. Gymnázium tak poprvé zvítězilo ve všech vypsaných soutěžích pro tento rok.

Zobrazit celý článek ...

Autor: Syrový Petr | 654 přečtení | 27. 03. 2012

Informační e-mailVytisknout článek

ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ

Minulý týden se uskutečnil již tradiční pololetní turnaj ve florbalu. Během dvou dnů se o stupně vítězů utkalo 29 výběrů tříd a 1 "kantor tým". Jaké byly výsledky jednotlivých kategorií se dozvíte uvnitř článku. Také bych chtěl poděkovat celému pořadatelskému týmu z oktávy a všem rozhodčím, kteří se starali o hladký chod celého turnaje!

Autor: Syrový Petr | 1026 přečtení | 06. 02. 2012

!!! ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ !!!

Informace naleznete uvnitř článku!

Autor: Syrový Petr | 939 přečtení | 24. 01. 2012

FLORBAL - OKRESNÍ KOLO

Naši studenti se v okresním kole, v konkurenci dalších pěti škol okresu, umístnili na výborném 3. místě. Tímto jim blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Autor: Syrový Petr | 612 přečtení | 18. 01. 2012

LYŽAŘSKÝ KURZ 2.S

Minulý týden se uskutečnil lyžařský kurz 2. S na Hochfichtu. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme si perfektně zalyžovali. Do článku vkládám pár slibovaných fotek z mobilu. Lyžování zdar, inspektor S.

Autor: Syrový Petr | 932 přečtení | 16. 01. 2012

VÁNOČNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ

Výsledkovou listinu a fotografii tří nejlepších šachistů naleznete uvnitř článku.

Autor: Syrový Petr | 876 přečtení | 21. 12. 2011

DALŠÍ ÚSPĚCH NAŠICH FLORBALISTŮ

Ve čtvrtek 15. 12. se uskutečnilo ve sportovní hale okrskové kolo ve florbalu starších chlapců.

Autor: Syrový Petr | 701 přečtení | 20. 12. 2011

ZLATÍ FLORBALISTÉ A FLORBALISTKY

Výběry dívek i chlapců zvítězily v okresních kolech středních škol ve florbalu. Stalo se tak poprvé, kdy naši reprezentanti obsadili první místa v obou kategoriích současně. Gratulujeme!!!!

Autor: Syrový Petr | 730 přečtení | 02. 12. 2011

ŠKOLNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ

Turnaj se uskuteční 20. 12. 2011 v sále ve 3. patře. Propozice a podmínky účasti naleznete uvnitř článku.

Autor: Syrový Petr | 556 přečtení | 24. 11. 2011

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO BASKETBALOVÉHO TURNAJE DÍVEK

Jako každoročně se v pátek 18. listopadu uskutečnil basketbalový turnaj dívek. Celkově se do turnaje přihlásilo 11 družstev. Děkujeme všem hráčkám za předvedený výkon a již nyní se těšíme na další ročník, neboť úroveň předváděné hry neustále stoupá. Konečné výsledky naleznete uvnitř článku.

Autor: Syrový Petr | 597 přečtení | 21. 11. 2011