Informace pro postupující studenty do krajského kola Ekonomické olympiády

Autor: Macas Milan <macas(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 10. 03. 2021
Milí studenti, je mi velkým potěšením, že tak velká skupina z naší školy postupuje do krajského kola Ekonomické olympiády. Jsem přesvědčen, že jsme nejlepší školou v ČR co do počtu postupujících soutěžících 🙂)) Za to vám všem moc děkuji. Krajské kolo se uskuteční on-line v úterý 16. 3. 2021. v příštím týdnu  Během dne mezi 7:00 - 17:00 si prosím otevřete následující odkaz : https://exam.economicsolympiad.org/s/cz?language=cs kde vyplňte základní údaje a vstupní heslo.
 
Následně vás přivítá ředitelka olympiády Martina Bacíková a vygeneruje se  test, na který budete mít   40 minut. Poté se test zavře a vyhodnotí. Jako vhodnou literaturu na přípravu doporučuji jakoukoli učebnici Ekonomie (nejvhodnější je kniha Prof. Holmana  Ekonomie) a  poznámky ze ZSV.
 
Nezapomeňte prosím v úterý test vyplnit. Byla by škoda, kdybyste svoji možnost nevyužili. Případný úspěch vám přináší body do příjímacích zkoušek na VŠ. Navíc v případě úspěchu a příznivé epidemiologické situace bychom se vydali na finále do prostor ČNB s bohatým programem  a řadou významných osobností z veřejného života a businessu. MOC DRŽÍM PALCE  🙂