Týdenní plán na 7. - 13. prosinec 2020

Autor: Waldauf Stanislav <waldauf(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 03. 12. 2020Týdenní plán:

15. týden: 7. – 13. 12. 2020

 

Po celý týden platí speciálně upravený rozvrh (v bakalářích k nahlédnutí už teď, na našem webu od soboty 5. listopadu).

Výuka v maturitních třídách bude probíhat prezenčně ve škole podle rozvrhu (bez TV). Neplatí omezení pro jazyky a semináře ohledně homogennosti skupin. V maturitních třídách je zařazena i třídnická hodina, při které se budou řešit přihlášky k maturitě se zástupcem ředitelky (vždy učebna 55). 

Výuka ve třídě 2.O bude probíhat prezenčně ve škole podle rozvrhu (bez TV).

Výuka ve třídách 2.S a 4.O bude probíhat prezenčně ve škole podle rozvrhu (bez TV). Z důvodu nařízení MŠMT o homogenitě skupin dochází k těmto změnám: studenti 4.O místo HV budou spojeni na VV (uč. 2). Pro AJ – spojí se skupiny p. Petřvalské a p. Zahradníka – třída 2.S bude v učebně (48,32,72), 4.O v učebně 33. Spojí se skupiny p. Petráška a p. Soukupa – 2.S bude v učebně (73,72,38), 4.O v učebně (72,77,48). Učitelé se mezi sebou přehodí.

Výuka ve třídách 2., 4.S a 6.O bude probíhat prezenčně ve škole podle rozvrhu (bez TV). Neplatí omezení pro jazyky a semináře ohledně homogennosti skupin. 

Výuka ve třídách 1. bude probíhat prezenčně ve škole podle rozvrhu (bez TV). Z důvodu, že paralelní třídy mají distanční výuku (nařízení MŠMT o dělení tříd), dochází k těmto změnám: u ŠpJ individuální konzultace.

Ve třídách 3.S a 5.O bude probíhat výuka dálkově. Z důvodu, že paralelní třída 1. má prezenční výuku (nařízení MŠMT o dělení tříd), dochází k těmto změnám: u všech cizích jazyků má přednost výuka 1. ročníku ve škole. Na vyučujícím bude, kolik času a jakým způsobem se bude věnovat třídám 3.S a 5.O. Další týden to bude naopak.

Výuka v ostatních třídách (1.O, 3.O, 1.S, 3., 5.S a 7.O) bude probíhat dálkově.

Vzhledem k tomu, že většina učitelů učí střídavě prezenčně ve škole a vzápětí dálkově, může docházet k problémům v připojení. Prosíme o pochopení situace.

Při prezenční výuce ve škole je nutné dodržování platných hygienických podmínek (roušky). Upozorňujeme, že je dokončována rekonstrukce topení v budově. Již topíme. Ale pozor při pohybu po škole, v některých částech jsou drobná omezení.

K další změně rozvrhu dojde od pondělí 14. prosince. Tato verze bude v bakalářích i na webu od soboty 12. 12.

V jídelně se vaří. Stravu je však nutné objednat.

 

Čtvrtek 10. 12.  9:00 - 13:30        Projekt Terezín

                                                           2.S + p. Šulistová (p. Palkovič), dálkově z učebny 52 a učebny 48