Úplné uzavření školy

Autor: Waldauf Stanislav <waldauf(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 13. 10. 2020Na základě nařízení vlády dochází od středy 14. října k úplnému uzavření školy. To se dotkne všech studentů gymnázia. Všichni přechází na distanční výuku, tedy i nižší gymnázium. 

V této souvislosti dochází od středy ke změně rozvrhu. Novou podobu naleznete v bakalářích, od půlnoci z úterý na středu i na našem webu. U dálkové výuky budou informace od vyučujících předávány přes Teams. Počítáme i se řazením třídnické hodiny.

Jsme si vědomi náročnosti dálkové výuky a bereme do úvahy i problémy s připojováním některých studentů. Rozvrh obsahuje časy, kdy budou naši učitelé studentům k dispozici pro přímý kontakt. Ale práci učitelé zadávají studentům podle obvyklé týdenní časové dotace hodin jednotlivých předmětů a je na studentech, kdy si práci vypracují. V uvedených časech provizorního rozvrhu pak mají žáci s učiteli šanci vše rozebírat a konzultovat, učitelé mohou hodiny použít pro výklad. 

 Obědy pro studenty gymnázia jsou v tuto chvíli od středy odhlášeny, nevaří se. 

Internát je od středy rovněž uzavřen.

Doporučujeme sledovat náš web, budeme informovat o případných změnách. Zatím mají veškerá opatření platit do pátku 23. října. Následovat budou prodloužené podzimní prázdniny 26.-30. října.

Děkujeme za pochopení a doufáme v brzké setkání všech ve škole.