Červen - aktuální změny

Autor: Waldauf Stanislav <waldauf(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 03. 06. 2020Milé studentky, milí studenti, vážení rodiče,

přicházíme se souhrnem akcí na červen a s aktuálními změnami.

Pořád platí výuka na dálku.

Čekají nás přijímací zkoušky (8. a 9. června) a ústní maturity (10.-19. června). U maturit není úvodní nástup, rovnou se zkouší. A nebude ani společný závěr ve třídě. Maturuje se klasicky v učebně 62. Slavnostní předávání maturitních vysvědčení se chystá, uskuteční se v Prokyšově sále v úterý 23. června (v 17 hodin – 4., v 18 – 6.S a v 19 – 8.O). Zatím neznáme povolený počet účastníků, ale zvolňování nám nahrává.

Dálková výuka, přijímačky a maturity jsou stěžejní. Ale od 8. června už mohou do školy chodit i další studenti. Naši učitelé připravili pro studenty různé aktivity. Plánují konzultační hodiny, exkurze na výstavy, do zoo, sport či turistiku. Není ale možné nabízet všechno všem, navíc jsou mnozí učitelé vázáni maturitami. S konkrétní nabídkou osloví učitelé konkrétní třídy či skupiny studentů. Účast studentů je dobrovolná. Studenti musí přinést od rodičů podepsané čestné prohlášení. Formulář mohou poslat učitelé, bude i na našem webu v sekci formuláře. Pokud se účastní studenti více akcí, stačí prohlášení pouze na 1. akci – studenti oznámí, že už odevzdali dříve. Potvrzení odevzdávejte učiteli po příchodu na akci.

Pokud se studenti objeví ve škole, prosím o vyhnutí se těmto učebnám:

v pondělí 8. června – 77, 78 a 80 (PZ)

v úterý 9. června – 47-49 a 71-74 (PZ)

středa 10.6. – pátek 19.6. – 60-66 (maturitní oblast)

 

Paní ředitelka rozhodla o zkrácení školního roku – vysvědčení se bude vydávat v pátek 26. června. V této souvislosti dochází k těmto změnám:

Známky a absence se uzavřou do pátku 19. června. Vysvědčení se budou rozdávat v pátek 26. června. Ještě se uvidí, zda v celých třídách. Může to dopadnout na dvě poloviny. Informaci ještě upřesníme podle platných předpisů v daný den.

Od pondělí 29. června začínají prázdniny.

 

Děkujeme všem za pochopení.