Týdenní plán na 27. leden - 2. únor 2020

Autor: Waldauf Stanislav <waldauf(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 23. 01. 2020




Týdenní plán:


22. týden: 27. 1. – 2. 2. 2020


 


Pondělí 27. 1.    Soutěž – Ekonomická olympiáda


Kvalifikovaní studenti + p. Macas, České Budějovice


 


Pondělí 27. 1.    12:30     Pedagogická rada + pracovní porada pedagogického sboru


Sborovna


 


Pondělí 27. 1.    Sport – studenti fandí Motoru


                              4.O + p. Talířová


České Budějovice


 


Úterý 28. 1.       Soutěž – Bobřík informatiky


                              Krajské kolo, České Budějovice


Kvalifikovaní studenti + p. Draslar


 


Úterý 28. 1.       8:00       Soutěž – Matematická olympiáda – kat. B a C


                              Školní kolo, přednáškový sál


Zájemci především z 1. a 2. ročníku a paralelek, ale i mladší + p. Vrba


 


Středa 29. 1.      Soutěž – Matematická olympiáda – kat. Z9


                              Okresní kolo, DDM Český Krumlov


Kvalifikovaní studenti + p. Hejna


 


Středa 29. 1.      Soutěž – Olympiáda v AJ – školní kolo


                              Zájemci z 1.O+2.O – p. Florián + p. Janovská + p. Zahradník, přednáškový sál, 1.-3.v.h.


 


Středa 29. 1.      Soutěž – Olympiáda v AJ – školní kolo


                              Zájemci z VG – p. Soukup + p. Feketová + p. Petrášek, učebna 77, 1.-4.v.h.


 


Čtvrtek 30. 1.    Vydávání výpisů z pololetního vysvědčení


                              5. v. h.


 


Čtvrtek 30. 1.    Představení volitelných předmětů pro příští školní rok – přednáškový sál


12:15 – 12:40    studenti (zájemci) 1., 3.S a 5.O


12:45 – 13:20    studenti (zájemci) 2., 4.S a 6.O


13:25 – 14:10    studenti (zájemci) 3., 5.S a 7.O


 


Pátek 31. 1.       Pololetní prázdniny


 


Pátek 31. 1.       Maturitní ples třídy 4.


              


Sobota 1. 2.       8:30 – 12:15       Přijímací zkoušky nanečisto – rozbor


                              Zájemci z 5., 7. a 9. tříd ZŠ


                              p. Bůžková + p. Dvořáková V. + p. Hejna + p. Waldauf


 


Neděle 2. 2.       Projekt Edison


                              Příjezd lektorů