Rekapitulace pokynů pro účastníky lyžařského kurzu

Autor: Voráček Ondřej <voracek(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 17. 01. 2020

V článku naleznete souhrn informací k lyžařskému kurzu Ski Amadé / Hüttau 20. - 24.1. 2020

V uplynulých týdnech byli studenti o lyžařském kurzu průběžně informováni, pro jistotu nabízím ještě souhrn nejdůležitějších informací:

 

Sraz: pondělí 20.1. v 7:30 před budovou gymnázia, předpokládaný odjezd 8:00

Návrat: pátek 24.1. cca v 18:00

 

 

Ubytování v  Jugend- und Familienhotel HUTTER (Sonnberg 12, Hüttau) zahrnuje polopenzi, ložní prádlo k dispozici na pokojích. 

4 denní skipas - lyžujeme od pondělního odpoledne do pátečního poledne, fotografie není potřeba, v případě ztráty nelze vystavit náhradní.

Cestovní pojištění ČSOB pojišťovny je zahrnuto v ceně, kartu pojištěnce obdržíte v autobusu.

 

Před nástupem do autobusu proběhne kontrola platného cestovního dokladu (stačí OP) a kartičky pojištěnce (Evropský průkaz zdravotního pojištění - modré barvy, používaný při návštěvách lékaře v ČR) . Dále studenti odevzdají potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti (od lékaře) a potvrzení o seřízení vázání (stačí prohlášení zákonného zástupce na druhou stranu potvrzení o bezinfekčnosti).

 

Rady před balením:

Používejte skladná zavazadla, lyže přepravujte ve vaku (příp. sepnuté řemínky), lyžáky dejte do samostatné tašky; v pondělí se ubytujeme až po lyžování (věci na svah je třeba vzít s sebou do autobusu); pondělní oběd si vezměte z domova, s možností oběda v restauraci je počítáno až od úterý; menší batoh a lahev na pití využijete i v průběhu týdne; neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení (náhradní rukavice se mohou hodit stejně jako sluneční brýle a opalovací krém); lyžařská helma je povinná; domácí oděv do hotelu a přezůvky, stejně jako toaletní potřeby, ručník, pravidelně užívané léky, věci na spaní apod. jsou samozřejmostí; při hodnotných přednáškách o historii lyžování se bude hodit i tužka a papír ;-); hudební nástroje vítány, aparát pro reprodukovanou hudbu ne!

SKOL