Plán akcí na litopad 2018

Autor: Waldauf Stanislav <waldauf(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 25. 10. 2018




Plán na měsíc listopad 2018


 


 


Středa 31. 10. – Pátek 2. 11.                                      Projekt „Polytechnika“ – Exkurze Plzeň 


                                               Vybraní studenti  + p. Paloudová + p. Kočanová


 


Čtvrtek 1. 11.                    Přednáška – Dopravní výchova 


11:30 – 12:15    1.O + p. Florián, uč. 72


12:20 – 13:05    2.O + p. Syrový, uč. 72


 


Pátek 2. 11.                        Exkurze – Jihočeské muzeum České Budějovice


                                               3. + p. Král


 


Pátek 2. 11. – Středa 7. 11.                         Projekt Erasmus – Studentský parlament


Vybraní studenti + p. Zahradník


 


Úterý 6. 11.                        Přednáška „Podivuhodný svět vodního hmyzu - Biologické centrum AV ČR"


Přírodovědný sem. 3.+5.S+7.O + vybraní studenti z dalších tříd + p. Paloudová


uč. 80 – 1.-2. v.h.


 


Úterý 6. 11.                        Festival Mezipatra – film „Kdo mě teď bude mít rád?“


2.S + 3.S + p. Šnokhousová + p. Březinová


př. sál, 2.-3. v.h., 50 Kč


 


Úterý 6. 11.                        Exkurze – Kolín


5.O + p. Hejna + p. Florián


 


Čtvrtek 8. 11.                    Exkurze – JE Temelín


Fyzikální seminář 4.+6.S+8.O + p. Hejna + p. Florián


 


Čtvrtek 8. 11.                    Exkurze – Entomologický ústav a Ústav molekulární biologie rostlin AV ČR


České Budějovice


Přírodovědný seminář 2.+4.S+6.O + kroužek BiNS + p. Paloudová


 


Čtvrtek 15. 11.                  Exkurze – Praha


2. + semináře DU + p. Nová + p. Březinová


 


Pátek 16. 11.                     Exkurze – Praha


1.S + p. Nová + p. Soukupová + p. Kodýmová


 


Pátek 16. 11.                     Soutěž Energetická olympiáda – celostátní kolo Praha


Kvalifikovaní studenti + p. Čechová


 


Pátek 16. 11.                     Přednáška – Kurz první pomoci (učebna 47) 


7:55 – 9:30         5.S


9:45 – 11:20       7.O


11:30 – 13:05    3.


 


Pondělí 19. 11.                 Přednáška "Energetická gramotnost - Bez energie to nejde"


Fyzikální seminář 4.+6.S+8.O + p. Hejna – učebna 55 – 6.-7. v.h.


 


Čtvrtek 22. 11.                  14:00     Pedagogická rada + provozní porada pedagogického sboru


Sborovna


 


Čtvrtek 22. 11.                  16:00 – 18:00     Informační odpoledne pro rodiče + třídní schůzky


 


Pátek 23. 11.                     Soutěž – Náboj junior


České Budějovice, vybraní studenti + p. Janovská


 


Pátek 23. 11.                     9:00 – 10:00       Soutěž – Best in Deutsch


Učebna 52, přihlášení studenti + p. Urbanová


 


Pondělí 26. 11.                 9:30       Schůzka starostů tříd


                                               Sborovna


 


Úterý 27. 11.                     Soutěž – Internetová matematická olympiáda


Vybraní studenti + p. Vrba, učebna 52, 1.-4. v.h.


 


Úterý 27. 11. – Čtvrtek 29. 11.                                  Projekt „Polytechnika“ – Exkurze Liberec 


                                               Vybraní studenti  + p. Hejna + p. Florián


 


Pátek 30. 11.                     do 12:00              Odevzdání seminárních prací vedoucím seminárních prací


                                               Studenti tříd 4., 6.S a 8.O


 


Pátek 30. 11.                     do 12:00              Odevzdání přihlášek k maturitní zkoušce třídním učitelům


                                               Studenti tříd 4., 6.S a 8.O


 


Pátek 30. 11. – Sobota 1. 12.                     Exkurze - Praha


                                                Studenti z HV1 + přihlášení studenti + p. Kodýmová + p. Macas