Bobřík informatiky 2018

Autor: Draslar Petr <draslar(at)gymck.cz>, Téma: _IVT, Vydáno dne: 06. 02. 2018Po úspěšném školním kole Bobříka informatiky na podzim letošního školního roku se ve čtvrtek 1.2.2018 uskutečnilo krajské kolo v Českých Budějovicích. A stejně jako v předchozích ročnících soutěže i letos se naši studenti v náročné konkurenci neztratili. Nejlépe se umístil Jan Hrubeš z 5.S, který obsadil čtvrté místo. (na fotografii čtveřice vítězů s diplomy a cenami od sponzorů) Ale i šesté místo Michala Dolanského (8.O) a desáté místo Daniela Pivoňky (6.S) jsou velkým úspěchem, protože i oni, stejně jako Honza, splnili bodový limit a stali se tak úspěšnými řešiteli krajského kola.

Maturantům děkuji za vzornou reprezentaci a Honzovi, který bude soutěžit ještě i v příštím ročníku, navíc přeji postup o nějaký ten stupínek (až tři) směrem vzhůru.

Zajímavost na závěr, která ilustruje sílu konkurence v Jihočeském kraji: bodový zisk, který stačil Honzovi v našem kraji „až“ na čtvrté místo, by mu v několika jiných krajích v pohodě stačil na vítězství.
1802m.jpg