Plán akcí na prosinec 2017

Autor: Waldauf Stanislav <waldauf(at)gymck.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 30. 11. 2017




Plán na měsíc prosinec 2017


 


5. 12.                   Mikuláš 2017


třídy 2.S, 4.O (p. Březinová a p. Hejna)


1. – 3. v. h. 


 


6. 12.                    Soutěž Astronomická olympiáda


                               Nahlášení zájemci, učebna 52 (p. Hejna)


               


6. 12.                    Exkurze Ars Elektronica Center Linz


1.S + 2.S + p. Šnokhousová + p. Březinová


 


7. 12.                    9:30       Schůzka starostů tříd


                               sborovna


 


11. – 15. 12.      Obhajoby seminárních prací


                               Studenti maturitních ročníků


 


12. 12.                  Soutěž – Matematická olympiáda – kat. A


                               Školní kolo, přednáškový sál, zájemci především z 3. a 4. ročníku a paralelek, p. Vrba


 


12. 12.                  11:20 – 14:00 Prezidentské volby


                               Zájemci nad 15 let, knihovna


 


13. 12.                  Soutěž – Biologická olympiáda – kat. C+D


                               Školní kolo, učebna 78, zájemci z nižšího gymnázia, p. Paloudová


 


13. 12.                  Sport – florbal – okrskové kolo


                               Starší žáci – vybraní studenti, p. Syrový


 


14. 12.                  9:00 – 11:00       Vánoční akademie


                               Městské divadlo Český Krumlov


                               Všechny třídy s výjimkou maturantů, kteří se učí ve škole


                              


14. 12.                  Sport – florbal – okrskové kolo


                               Vyšší gymnázium – vybraní studenti, p. Syrový


 


18. 12.                  Exkurze Bad Leonfelden


5.S + 6.S + p. Paloudová + p. Urbanová


 


18. 12.                  Exkurze Praha


4.O + p. Hejna + p. Novotná


 


19. 12.                  Soutěž Matematický MARATÓN


vybraní studenti naší školy (p. Vrba)


učebna F (55), 8:00 – 20:00


 


19. 12.                  Soutěž  MAGYČ


vybraní studenti naší školy i celého okresu, 8. třídy


(p.p. Hejna, p.p. Dvořáková D., p.p. Janovská, p.p. Waldauf)


učebny 71 – 74, 8:30 – 12:30


 


19. 12.                  Exkurze Praha


1. + 2. + p. Nová + p. Král


 


20. 12.                  Soutěž  MAGYČ


vybraní studenti naší školy i celého okresu, 7. třídy


(p.p. Hejna, p.p. Dvořáková D., p.p. Janovská, p.p. Waldauf)


učebny 71 – 74, 8:30 – 12:30


 


20. 12.                  Sport – florbalový turnaj


                               Nižší gymnázium – chlapci, p. Syrový, p. Kneifl


                               Tělocvična, 7:55 – 9:30


 


20. 12.                  Sport – florbalový turnaj


                               Dívky, p. Syrový, p. Kneifl


Tělocvična, od 9:45


 


21. 12.                  Sport – florbalový turnaj


                               Vyšší gymnázium – chlapci, p. Kneifl, p. Hejna


Tělocvična, od 7:55


 


21. 12.                  Sport – florbal – okresní kolo


                               Vyšší gymnázium – vybraní studenti, p. Syrový


 


21. 12.                  12:34     Pracovní porada pedagogického sboru


Sborovna


 


23. 12. 2017 – 2. 1. 2018              Vánoční prázdniny