Pozvánka na týdenní kurz molekulární biologie pro studenty SŠ

Autor: Šnokhousová Václava <snokhous(at)gymck.cz>, Téma: _Biologie, Vydáno dne: 25. 02. 2014Molekulární biologie v Budějovicích 2014

       

 

Vážení přátelé a kolegové,

 

dovolujeme si Vás informovat, že Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pořádá další ročník týdenního laboratorního kurzu Molekulární biologie v Budějovicích, který je určen pro středoškolské studenty. Akce se bude konat 26. -30. května 2014 v prostorách PřF JU, kde si vyzkoušíte základní i pokročilé metody molekulární biologie, jako je např. polymerázová řetězová reakce, restrikční štěpení, fluorescenční in situ hybridizace či práce se sekvencemi DNA a databázemi.

                Všichni účastníci budou mít hrazené ubytování a stravu. Protože kapacita laboratoře je omezená, budeme účastníky vybírat na základě motivačního dopisu, ve kterém by mělo být uvedeno, proč se chcete akce zúčastnit, případně jaké metody byste se chtěli naučit. Nezkušenost není překážkou, protože nějak se začít musí. Dopisy s názvem školy, do které chodíte, a ročníkem, ve kterém právě jste, posílejte do 30. dubna 2014 na emailovou adresu vitkova@entu.cas.cz, případné dotazy tamtéž.

Moc se na Vás těšíme!

 

                                                                                                                                             Magda Zrzavá a kolektiv